201912.11
0

ELEP’İN YENİ BAŞKANI PROF. DR. YASEMİN AÇIK OLDU

Elazığ Ekonomi Platformu Aralık Ayı ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, Elazığ Ekonomi Platformu’nun (ELEP)7. Dönem Başkanı olarak Elazığ İş Kadınları Derneği (ELİKAD) Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık seçildi.

Elazığ Ekonomi Platformu Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Elazığ İş Kadınları Derneği (ELİKAD) Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık dönem başkanlığı görevini Elazığ Gıdacılar ve İş adamları Derneği Başkanı Süleyman Kamaç’tan devraldı.

7.Dönem Başkanlığına Elazığ İş Kadınları Derneği (ELİKAD) Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık’ın seçildiği toplantıda, Yürütme Kurulu Üyeliklerine ise Asrın İşadamları Derneği Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş, Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği (ELSAD) Başkanı Av.Murat Erdoğan ve Savunma Uzay ve Havacılık Derneği (SÜHA)Başkan Yardımcısı Osman Seçkin seçildi.

“ÖNEMLİ BİR PLATFORMUN BAŞKANLIĞINA SEÇİLMEKTEN GURUR DUYUYORUM”

ELEP 7.Dönem Başkanı ve Elazığ İş Kadınları Derneği (ELİKAD) Başkanı Prof.Dr. Yasemin Açık, ELEP’in Elazığ’ın ekonomik anlamda gelişmesi, sürdürülebilir bir kalkınma ivmesi kazanması için önemli bir platform olduğunu belirterek; “Böylesi değerli bir platformun dönem başkanlığına seçilmekten büyük memnuniyet duydum. Platform üyesi arkadaşlarımızla birlikte güzel işleri ve projeleri hayata geçireceğimize inanıyorum. Geçtiğimiz dönemlerde görev yapan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni dönemin ise hayırlı olmasını diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

PROF. DR. AÇIK, KAMAÇ’A PLAKET TAKDİM ETTİ

Toplantı sonrasında 2018-2019 yılları arasında dönem başkanlığı görevini yürüten Elazığ Gıdacılar ve İş adamları Derneği Başkanı Süleyman Kamaç’a başarılı çalışmalarından ve katkılarından dolayı ELEP 7.Dönem Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık plaket takdim etti. 2018-2019 Yılları arasında Yürütme Kurulu Üyeliği görevinde bulunan EMOSDER Başkanı Mehmet Gül’e de yine başarılı çalışmalarından ve katkılarından dolayı plaket takdim edildi. 

ELAZIĞ EKONOMİ PLATFORMUNUN (ELEP) DÖNEM BAŞKANLIĞINA İŞ KADINI PROF. DR. YASEMİN AÇIK SEÇİLDİ. Elazığ Ekonomi Platformunun (ELEP) dönem başkanlığına iş kadını Prof. Dr. Yasemin Açık seçildi.

Yorum yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *